Inteligentne domy - instalacje elektryczne


W dzisiejszych czasach sama instalacja elekrtyczna nie wystarcza , rozwój firm oraz wymogi klientów którzy w dzisiejszych czasach stawiaja na nowoczesne rozwiazania, sprawia że musimy być o krok od nich .

Stawiamy wszystko na nowoczesnosć i technologie.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do domu, rozbrajasz alarm a tam samoczynnie podnoszą się wszystkie rolety w oknach, wydajac komendy gestami lub głosowo , zapalasz wybrane scenariusze , albo sceny swietlne , samoczynnie przy wykryciu obecnosci podnosi się temperatura w salonie ustawia się na odpowiednim, komfortowym dla Ciebie poziomie a z głośników zaczyna rozbrzmiewać jakiś twój ulubiony utwór...

Automatyzacja działania instalacji w każdym budynku pozwala na ograniczenia energi wkładaną w dopasowanie otoczenia do potrzeb domowników. Zautomatyzowane procesy w twoim domu nieustannie dbają o to, aby otoczenie było przyjazne i wykonują za nas wiele czynności. Każda Inteligentna instalacja sprawia, że zyskujesz czas, który możesz wykorzystać w inny sposób.

Kontrola budynków za pomocą paneli dotykowych, głosowych , smartfonów, tabletów i wszelkiego rodzaju komputerów pozwala wygodnie i sprawnie zarządzać całym budynkiem nie ruszając się z miejsca.

Masz mnóstwo możliwosci sterowania otwieraniem i zamykaniem : bram zewnętrznyc wewnętrznych , sterowaniem wentylacji, sterowaniem oswietleniem lub całymi zaprogramowanymi pakietami – scenariuszami. Dziś już można sterować każdym urządzeniem mobilnym , telefonem , tabletem , który zawsze jest pod ręką kazdego.

Zadzwoń, wcena nic nie kosztuje , pomożemy ci zaprojektować cała inwestycję , przy podpisaniu z nami umowy zyskujesz : Projekt nowoczesnej instalacji , doradztwo , Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Skontaktuj się z nami